Zabierzmy swój sprzęt sportowy

Wyjeżdżając już od wielu lat na kempingi nabraliśmy doświadczenia i z pewnością zgromadziliśmy najpotrzebniejszy sprzęt sprawdzający się na takich wyprawach. Każdego roku szukamy okazji, by zaoszczędzić gotówkę na wyjazdach.

Wybieramy wtedy oferty zgodne z naszymi upodobaniami, ale mniej płatne z różnych powodów. Może to być wyjazd poza głównym sezonem, może to być też oferta last minute, albo możliwość skorzystania z kilku darmowych noclegów.

Na czym jeszcze możemy zaoszczędzić? Po przyjeździe na kemping zapoznajemy się z obszerną ofertą turystyczną, sportową i rozrywkową. I tu właśnie te oszczędności.

Warto, byśmy mieli ze sobą całe nasze bogate wyposażenie na takie okazje. Nic nas nie zaskoczy, nie będziemy musieli płacić za wynajęcie np.

rowerów, nart, sprzętu do nurkowania, czy wspinania się, książek, szachów itp. Wszystko będziemy mieli przy sobie zważywszy na to, że przyjechaliśmy własnym samochodem i bez problemów zapakowaliśmy cały bagaż – przecież mamy wieloletnie już doświadczenie, bo taki rodzaj turystyki uprawiamy od zawsze.