Poznaj Poznań

Stolica Wielkopolski to miasto, które słynie nie tylko z wielu firm, ale i pięknych miejsci urokliwych zakątków. Można tam znaleźć mnóstwo hoteli i ośrodków konferencyjnych, idealnych dla zorganizowania weekendowego wyjazdu integracyjnego. Stary Rynek jest jednym z najstarszych w Europie.

Warto zobaczyć piękne kamienice, ratusz, słynne koziołki, czy poznańską Bamberkę. Obowiązkowym punktem zwiedzania jest także wyspa Ostrów Tumski z gotycką katedrą, jezioro Malta ze sztucznie dośnieżanym stokiem narciarskim oraz ulica Święty Marcin, na której znajduje się zamek Cesarski, wspomnienie po zaborze pruskim. Warto wspomnieć, że to ostatnia budowla monarsza wzniesiona w Europie.

Tutaj powstaje także jedno z najpopularniejszych piw w kraju, dlatego warto udać się na kilkugodzinne zwiedzanie browaru z przewodnikiem i poznać tajniki ważenia złotego napoju. Poznań oczywiście nie zasypia nocą. Dla głębszej integracji wieczorem można udać się do jednegoz wielu klubów (większość sytuowana jest w okolicy Starego Rynku) lub pubów, gdzie oprócz jedzenia i napojów można skorzystać ze stołów bilardowych i tarcz do gry w darts.