Powroty

Dopiero wróciliśmy z pięknych wakacji, a już myślimy o kolejnych. Planujemy je w tym samym miejscu, bo kemping, na którym byliśmy spełnił wszystkie nasze oczekiwania, a nawet więcej. Umówiliśmy się już wstępnie, ale i tak musimy dokonać oficjalnej rezerwacji.

Chcemy pojechać we wrześniu i zamieszkać w tym samym domku, w który byliśmy w tym sezonie. Termin urlopu sprawdził się doskonale, pogoda dopisała, ale najważniejsze dla nas było to, że nie było tłoku. Po tzw.

wysokim sezonie jest niezwykle spokojnie, można rzeczywiście odpocząć od zgiełku. Wprawdzie animatorzy kulturalni nie działali już tak aktywnie jak w pełni lata, ale sami przecież organizowaliśmy sobie ciekawe wycieczki i zajęcia. Niezależność w tej kwestii też ma swoje zalety.

Niezależnie od ośrodka zajmowaliśmy się także swoim wyżywieniem, które mogliśmy przygotowywać sobie w domku kempingowych w dobrze wyposażonej kuchni. Analizując koszty wyjazdu świetnie zrozumieliśmy, jak racjonalnie gospodarować finansami, by wakacje były naprawdę tanie.