3ds Max

Bardzo ciekawym produktem rynkowym, jest program 3ds Max, którego przeznaczeniem jest tworzenie grafiki w formacie trójwymiarowym, animowanie, renderowanie, a także i modelowanie w formacie 3D. Wspomniany program wyposażony jest w bardzo szeroką gamę, najróżniejszych i bardzo zaawansowanych narzędzi, funkcjonalności, zaopatrzonych są w interfejs, który okazuje się przyjaznym zarówno dla tych, którzy zaczynają zabawę z grafiką komputerową, jak i tych, dla których takowa praca jest już czymś normalnym. W dzisiejszych czasach możliwe jest także umieszczanie elementów 3D na w witrynach sieci web – dlatego projektownaie sklepów internetowych wchodzi teraz na kompletnie nowy, wyższy poziom.

Symulacja fizyki lub też system animacji, którego przeznaczeniem jest poruszanie postaciami dwunożnymi, to niewątpliwe atuty tegoż programu. To właśnie on wykorzystywany jest w procesie tworzenia i animowania postaci, we wszelkich grach komputerowych, a także i reklamach.

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest fakt, iż program 3ds Max, w wersji co prawda testowej, dostępny jest w sposób bezpłatny, przez okres 30 dni, dając tym samym możliwość zapoznania się z nim przed dokonaniem zakupu.

www.teatrpolonistyki-uw.pl